Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На вулиці Зоологічній біля столичного зоопарку запрацював паркувальний майданчик на 300 авто

05 травня 2021 року, 10:46

На вулиці Зоологічній біля столичного зоопарку облаштували паркувальний майданчик на 300 авто. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

«Місто залучило інвестора, який облаштував паркувальний майданчик на вулиці Зоологічній. Він уже відкритий і працює. Тут зможуть паркуватися 300 авто».

Він також нагадав, що поруч розташований «Зоопаркінг» – сучасний триповерховий паркувальний комплекс на 435 місць.

«Зазначу, що наш «Зоопаркінг», який знаходиться поруч, до суворих обмежень завжди був заповнений. Тому додаткова парковка дуже потрібна для цивілізованого паркування і вільної для проїзду вулиці Зоологічної. А значить – для комфорту водіїв і пішоходів», – повідомив Вячеслав Непоп.

Він також додав, що на «Зоопаркінгу» та новому паркувальному майданчику можуть залишати авто не тільки відвідувачі зоопарку, а всі охочі водії.

Нагадаємо, сучасний паркінг у столичному зоопарку відкрив Київський міський голова Віталій Кличко у вересні 2020 року. Там, зокрема, встановлено 7 зарядних станцій, що дозволять одночасно заряджати 21 електроавтомобіль. Працює сучасна охоронна система. Для оплати послуг паркування є автомати для безготівкового розрахунку тощо.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]