Версія для людей із вадами зору

Напередодні Різдва і Нового року у Києві відриється Всеукраїнська різдвяна виставка

19 грудня 2018 року, 15:31

20 грудня о 16:00, напередодні Різдва і Нового року, у Центральному будинку художника відриється Всеукраїнська різдвяна виставка. Про це повідомили у Департаменті культури КМДА.

Дирекція виставок Національної спілки художників України щорічно проводить зазначений мистецький проект до новорічних та різдвяних свят.

Цьогоріч у рамках проекту буде презентовано понад 400 художніх творів авторів з усіх регіонів України (живопис, графіка, скульптура, декоративно-прикладне мистецтво). Впродовж усього заходу триватимуть презентаційно-святкові акції. Заплановано щоденний показ низки відеосюжетів, пов’язаних зі здобутками сучасного мистецтва з різних регіонів країни.

Виставка триватиме до 13 січня 2019 року за адресою: вул. Січових Стрільців, 1-5, Центральний будинок художника Національної спілки художників України.

Вхід вільний.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua