Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Наступної весни в Києві знову зацвіте 125 тисяч нідерландських тюльпанів

14 листопада 2022 року, 15:45

У центрі Києва на Майдані Незалежності висадили тюльпани, подаровані Королівством Нідерланди, що вже стало традицією для початку листопада. 125 тисяч весняних квітів зацвітуть на Майдані Незалежності, Хрещатику, Пейзажній алеї та в київських парках уже наступної весни. Про це повідомляє КО «Київзеленбуд».

Для столиці України було обрано 5 сортів тюльпанів різного кольору: темно-фіолетові Bullit, жовті Novi Sun, червоні Charade, рожеві Salmon та жовто-червоні Park Tiger. Висота квітів 50-55 см. 

«Для нас цінно, що наші іноземні друзі продовжують традицію, розпочату кілька років тому, і підтримують нас сьогодні в нашій боротьбі за незалежність. Ми щиро віримо,  що символічний прапор із жовтих і темно-фіолетових сортів тюльпанів, висаджених біля напису «Я люблю Україну» на центральній площі Києва, стане символом нашої Перемоги», – зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Членкиня ради директорів Нідерландсько-Української торгової палати Ірина Папуша зазначила, що подаровані тюльпани, як частина національного надбання Нідерландів, – це вшанування пам’яті героїв та подяка воїнам, які захищають не тільки Україну, а й загальні європейські цінності:

«Квіти завжди були символом перемоги добра над злом, весни над зимою, любові над смертю. Нехай ці тюльпани квітнуть на честь переможців, славлять вільну Україну та велич українського народу. Бажаємо, щоб ці квіти стали провісником відродження та процвітаючого майбутнього нашої незламної України!».

Нагадаємо, що проєкт реалізовується за ініціативи Почесного консула України у м. Амстердам Еміля де Севрена Жакета. Вперше тюльпани були висаджені у столиці України у 2020 році як символ Небесної Сотні – на честь героїв та героїнь Революції Гідності.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]