Найбільший прапор країни приспустили через погіршення погодних умов
18 січня 2025 року, 15:39
Сьогодні, 18 січня, через прогнозовані пориви вітру приспустили головний прапор України, встановлений на території Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні». Про це повідомляють у КО «Київзеленбуд».
За прогнозом синоптиків, у Києві очікуються пориви вітру 15-18 м/с. Аби вберегти полотнище від пошкоджень, прапор залишиться приспущеним до покращення погодних умов.
Нагадаємо, висота флагштока майже 90 метрів, вага – 32 тонни. Розмір полотнища прапора – 16 на 24 метри.
Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]