Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Оголошено конкурс на кращий талісман Києва

20 березня 2018 року, 12:02

У Києві стартував конкурс на кращий талісман столиці. Підписано розпорядження КМДА «Про проведення конкурсу «Талісман міста Києва» у 2018 році».

Про початок Конкурсу та його деталі розповіли під час прес-конференції, що відбулась у приміщенні Музею історії міста Києва, спікери заходу: Андрій Мирошніченко (радник заступника голови Київської міської державної адміністрації), Антон Тараненко (начальник Управління туризму та промоцій КМДА), Юлія Бевзенко (авторка проекту «Шукай»). Організаційний комітет Конкурсу очолив заступник голови КМДА Олексій Резніков.

Метою Конкурсу є формування та підтримання позитивного іміджу української столиці. Обрання талісману міста підсилить популяризацію Києва як сучасного європейського міста на міжнародній туристичній арені, закріпить його статус як сучасного мегаполісу з багатовіковою історією та неповторною айдентикою.

Реалізація проекту сприятиме також поширенню знань громадян України та закордону про традиції українського народу, сприятиме збільшенню кількості внутрішніх та іноземних туристів і перетворенню Києва на провідний туристичний центр європейського рівня.

Кожна робота, що подається на Конкурс, повинна відповідати певним умовам. Такі умови визначено Положенням, що затверджено вищевказаним розпорядженням.

Зокрема, Положенням передбачається, що туристичний талісман міста являє собою будь-який особливий персонаж. Персонажем може бути тварина, казкове «звірятко», будь-яка реальна або міфічна істота. Конкурс проводиться з метою популяризації туристичного бренду Києва.

Участь у Конкурсі можуть взяти як фізичні, так і юридичні особи.

Конкурс відбудеться в 3 етапи:

  • І етап – прийняття конкурсних робіт – відбудеться з 19.03.2018 до 29.05.2018, тривалість етапу – 71 день;
  • ІІ етап – визначення 10 кращих робіт – відбуватиметься шляхом голосування журі та онлайн голосування. Тривалість етапу – з 01.06.2018 до 02.07.2018, усього 31 день.

До складу журі увійшли: Юлія Бевзенко (туристичний гід, громадська діячка, авторка проекту «Шукай»), Євгеній Кудрявченко (експерт із веб-дизайну, засновник студії «Vintage»), Дмитро Борисов (громадський діяч, ресторатор і засновник мережі закладів харчування), Діана Попова (директор Департаменту культури КМДА), Катерина Тейлор (засновник проекту «Port Creative Hub»), Андрій Федорів (експерт із маркетингу, підприємець, засновник «Fedoriv» та «Brand Father»), Ярослава Гресь (громадська діячка, журналістка та блогер, співзасновниця піар-агенції Gres Todorchuk PR);

  • ІІІ етап – визначення найкращої роботи з-поміж відібраних на другому етапі. Цей етап триватиме з 09.07.2018 до 16.07.2018, 7 днів.

Визначення переможця та фінальна прес-конференція відбудеться 16.07.2018. Переможець конкурсу, а відтак автор кращого твору, отримає грошову винагороду в розмірі 150 тисяч гривень.

Роботи приймаються за адресою Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації: вул. Хрещатик, 12 літера «А», м. Київ, 01001.

Із питань, що стосуються Конкурсу (запитання, роз’яснення, пропозиції тощо), можна звертатися за електронною адресою: [email protected].

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]