Версія для людей із вадами зору

Олександр Спасибко: «Сім’ї загиблих киян-учасників АТО замість ділянки землі отримуватимуть матеріальну допомогу»

07 лютого 2019 року, 17:12

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали рішення, яке передбачає надання матеріальної виплати сім’ям загиблих киян-учасників АТО замість землі. Рішення підтримав 91 депутат Київради. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

«Це рішення дозволяє створити умови для забезпечення реалізації права на першочергове відведення земельних ділянок киянам-членам сімей загиблих учасників АТО та визначає чіткий механізм компенсації за одержані чи ще не одержані ними земельні ділянки. Сьогодні в місті налічується 363 сім’ї загиблих киян-учасників АТО. Задовольнити законне право всіх сімей для столиці вкрай складно. Тому ми пропонуємо грошову компенсацію. Більше того, не всі з сімей, які вже тримали ділянки, мають можливість їх облаштувати. Тому вони можуть передати землю до комунальної власності міста, а натомість отримати грошову допомогу», – розповів заступник голови КМДА.

За словами Олександра Спасибка, через обмежені земельні запаси органи виконавчої влади та місцевого самоврядування неспроможні задовольнити необхідні потреби в отриманні земельних ділянок. Згідно з рішенням, сім’ї загиблих киян-учасників АТО зможуть обирати: земля у місті, що гарантована їм державою, або ж матеріальна допомога. Передбачено виплату у розмірі 400 прожиткових мінімумів.

Реалізація проекту рішення буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету міста, передбачених у Міській цільовій програмі «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки. Міська рада має включити видатки на реалізацію відповідних виплат до бюджету столиці на 2019 рік.

«Проект рішення підтриманий Радою ветеранів АТО при КМДА. Передбачено, що розглядати питання, пов’язані з виплатою матеріальної допомоги буде спеціальна комісія, яка працюватиме при кожній райдержадміністрації столиці», – додав Олександр Спасибко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua