Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Олексій Кулеба: У районів є місяць, аби ліквідувати усі проблемні локації – проконтролюю особисто

05 жовтня 2021 року, 17:47

У столиці стартував місяць масштабного впорядкування міського простору. Печерський район став першим, де відбулося контрольне виїзне обстеження в межах кампанії із осіннього наведення ладу в столиці. За результатами інспекції в районі виявили проблемні локації, які потребують негайного впорядкування. Про це повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба, за головування якого відбувся контрольний виїзд.

«Розриття після аварій, переповнені сміттєві баки, купи листя, стихійна торгівля в пішохідних зонах та архаїчні ігрові майданчики. Обстеження наочно показало, скільки ми маємо проблемних місць у дворах біля будинків, на тротуарах та проїжджих частинах. У кожному районі працюють комунальники – достатній штат фахівців, аби кияни щодня не стикались із таким неподобством. Особисто буду суворо перевіряти кожну локацію», – прокоментував Олексій Кулеба.

Він додав, що Печерський район став першим районом, де відбулось інспектування за участю членів комісії із проведення осіннього місячника з благоустрою. Такі контрольні об’їзди проблемних місць будуть проведені в кожному із десяти районів столиці.

«У районів є місяць, аби привести в порядок підконтрольну територію, і нагадаю – жодного «безбалансу»! Департамент міського благоустрою розробив критерії, за якими комісія оцінить виконання поставлених задач. Серед показників: ліквідація локацій скупчення сміття, вивезення гілля, відновлення благоустрою після аварійних розриттів, впорядкування територій біля будинків, розчищення ливнівок тощо. За результатами риторика буде жорсткою. Ми всі живемо в Києві, і кому, як не нам, дбати про нього», – зауважив Олексій Кулеба.

Він наголосив, що терміново потрібно активізувати роботу інспекції з благоустрою. Вони мають складати більше адміністративних протоколів за порушення правил благоустрою. А також плідно співпрацювати із Контактним центром Києва 15-51, аби заявки, що надходять від киян, оперативно відпрацьовувалися.

Уже завтра, 6 жовтня, офіційна комісія КМДА буде працювати у Шевченківському районі.

Контрольне виїзне обстеження в Печерському районі в межах кампанії із осіннього наведення ладу в столиці

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]