Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Олексій Резніков: «Київ готовий приймати Євробачення хоч завтра»

20 липня 2016 року, 22:00

Сьогодні в прямому ефірі телеканалу «UA: Перший» заступник голови КМДА Олексій Резніков презентував Київ у битві міст-претендентів на проведення Євробачення-2017.

«Я радий вітати представників Львова, Одеси, Харкова, Херсона та Дніпра в Києві, у нас в гостях. Ще більше я радий зазначити, що сьогодні ми всі з вами, зібравшись в серці країни, підтвердили ключову тезу - Київ об'єднує всю Україну. Хоча Київ готовий приймати Євробачення вже зараз, я певен, так само, як і сьогодні, ми об’єднаємо всі регіони нашої держави й іноземних гостей у травні 2017 року на Євробаченні, ми покажемо тим самим, що Україна єдина й соборна», – зазначив Олексій Резніков.

Презентуючи Київ, він зауважив, що на пісенному конкурсі очікується більше 20 тисяч гостей і столиця єдина спроможна розмістити 19,3 тис. туристів, а завдяки потужностям області – більше 23 тис. туристів одночасно в сертифікованих закладах. 

Заступник голови КМДА із сумом згадав болюче, але актуальне питання безпеки, враховуючи трагічні події в різних країнах. Він наголосив, що питання безпеки є наразі одним із ключових і зауважив, що саме в Києві зосереджені всі правоохоронні, антитерористичні, рятувальні та інші відомства. Більш того, Київ вже довів, що спроможний забезпечити охорону громадян під час можливих провокацій в тому числі й на прикладі КиївПрайд-2016.

«Основна арена – Палац спорту. Прес-центр буде розташований у НСК «Олімпійський», який знаходиться у 500 метрах від основної арени. Відразу поруч із НСК «Олімпійський» розташована Троїцька площа, на якій буде облаштовано фестивальне містечко «Євробачення». Найголовніше, що основні локації – Арена, Прес-центр, Фестивальне містечко, знаходяться поруч, що дозволяє забезпечити зону безпеки, легкого переміщення та координації всіх потоків. По суті, це місто в місті буде», - продовжив Олексій Резніков, додавши, що незважаючи на те, що Київ має готову основну арену, є й резервна – Міжнародний виставковий центр на Лівому березі.

До того ж, Київ готує п’ять фан-зон до Євробачення-2017, а червона доріжка буде влаштована на Софійській площі, додав Олексій Резніков. 

«Ми пропонуємо провести урочисту церемонію відкриття на території Софії Київської – всесвітньо відомої пам’ятки ЮНЕСКО. Одночасно з церемонією відкриття на Софійській площі ми відкриємо центральну фан-зону, що дозволить тисячам туристів бути причетними до Євробачення та стати учасниками цієї події. Саме на площі буде створена зона «Червоного килима». Варто зауважити, що Київ готовий взяти на себе фінансування створення Зони відкриття, Євромістечка, Євроклубу, Прес-центру, Зони закриття та багатьох інших інфраструктурних компонентів. До речі, Зоною закриття пісенного конкурсу стане Мистецький Арсенал», – підкреслив Олексій Резніков.

Він підсумував, що Київський міський голова Віталій Кличко та його команда певні у перемозі Києва та вже розпочали підготовку до Євробачення-2017, адже Київ має два аеропорти, метрополітен, наземний транспорт, реально розвинену транспортну інфраструктуру і UBER, що вийшов нещодавно на ринок Києва.

В Києві розташовані: 

- понад 4000 об’єктів історико-культурної та архітектурної спадщини, серед яких 2 об’єкти культурної спадщини ЮНЕСКО;

- 67 парків відпочинку, 16 парків культури та відпочинку та більше 300 скверів, 2 ботанічні сади;

- 18 заповідників;

- 2 кліматичні курорти «Пуща-Водиця» та «Конча-Заспа»;

- 14 туристично-інформаційних центрів;

- НСК «Олімпійський»;

- 6 великих виставкових центрів;

- понад 50 концертних залів;

- 76 театрів;

- понад 140 музеїв;

- понад 100 галерей;

- іподром, дельфінарій, зоопарк, цирк;

- понад 200 розважальних закладів (нічні клуби, боулінг, дискотеки тощо).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]