Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Олексій Резніков: «Робота над погодженням меж Києва на фінальній стадії»

25 травня 2016 року, 12:11

Робота над погодженням меж Києва на фінальній стадії. Про це заступник голови КМДА Олексій сказав в інтерв’ю виданню «КиевВласть».

«Можна сказати, що ми вийшли на фінальну стадію переговорів. Якийсь час після місцевих виборів комісія не працювала – змінилися деякі сільські/селищні/міські голови, змінився керівний склад Київської обласної ради. Запрацювала вона знову в кінці березня під егідою комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Результати її роботи вже відчутні. Є робочі документи, є розуміння того, на які поступки згодна піти обласна влада та які кроки має зробити Київ. Власне, лишилося тільки два проблемні моменти – Коцюбинське і Козин», – сказав Олексій Резніков.

Заступник голови КМДА розповів, що з Київською областю дійшли згоди щодо багатьох спірних питань. Зокрема, врегульовано ситуацію з островом Великий.

«Щодо острова Великий знайшли взаєморозуміння. Києву не потрібна ця земля, йому потрібен водозабір, як і області. Тому Вишгород вже готовий віддати острівну землю в користування та «дати добро» на будівництво водозабору. При цьому сам острів лишиться вишгородською землею. Що ж стосується Козина, то тут є плутанина, оскільки місцева рада робила землевідведення ділянок, які, на нашу думку, належать до київської території. Спірних рішень – десятки. Крім того, сама межа Козин – Київ дуже нерівна й постійно змінюється, особливо з урахуванням того, що там зʼявилися намиті острови. Потрібно просто сісти і домовитися, де умовно провести лінію кордону. Але Козин – елітне селище з непростими жителями. Тому про терміни узгодження і взаємні поступки я б поки не говорив», – сказав Олексій Резніков.

Також, за його словами, є домовленості й щодо спільного облаштування кладовищ. Відтак, є домовленість із Вишгородом, який виділяє землю, а Київ, як столиця, готовий допомогти з фінансуванням і таким чином реалізувати спільний проект.

Олексій Резніков наголосив, що робота над погодженням меж хоча і на фінальній стадії, проте поки ще продовжується.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]