Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Олена Фіданян: Майже половина всіх реалізованих проєктів Громадського бюджету належить до сфери освіти (+фото)

11 січня 2022 року, 13:13

Майже половина всіх реалізованих проєктів Громадського бюджету належить до сфери освіти. Про це директорка Департаменту освіти і науки Олена Фіданян сказала під час відкриття сучасного бібліотечного хабу у навчально-виховному комплексі № 240  «Соціум».

«За 5 років у галузі освіти реалізовано 802 проєкти Громадського бюджету на загальну суму 364 млн грн. Тільки минулого року серед освітніх установ-переможців було 192 проєкти. Один із них – це навчально-виховний комплекс № 240 «Соціум», у якому сьогодні відкрито сучасний бібліотечний хаб», – зазначила Олена Фіданян.

Вона додала, що загалом у цій школі за три роки реалізовано проєктів Громадського бюджету на загальну суму 7,8 млн грн: окрім бібліотечного хабу у 2021-му, в минулі роки відремонтовано та переобладнано шкільну їдальню, кабінет інформатики, закуплено сучасне обладнання для актової зали тощо.

«Громадський бюджет дає можливість шкільним колективам за підтримки громади втілити свої ідеї. Уже є низка громадських спільнот, об’єднаних освітянами, які щорічно виграють та успішно реалізують свої проєкти. Найбільш активні – освітянські громади Дарницького, Дніпровського та Оболонського районів», –зауважила Олена Фіданян.

Нагадаємо, що Громадський бюджет – один із інструментів місцевої демократії, який столиця впровадила 5 років тому.

Відкриття сучасної шкільної бібліотеки у НВК № 240 «Соціум» у рамках Громадського бюджету

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]