Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Оновлений «Зелений театр» на Парковій дорозі відкриють 17 травня

16 травня 2019 року, 18:30

«Зелений театр» на Парковій дорозі відкриють 17 травня. Заклад працюватиме за новою концепцією.

Як повідомляють організатори ­– вечірка з нагоди відкриття «Зеленого театру» триватиме два дні. Хедлайнером першого дня стане американський діджей та продюсер BORGEOUS. Другого дня гостей чекатимуть дует Digitalism і легенда електронної сцени Marc Romboy.

 Нагадаємо, що у минулому році «Зелений театр» відновив свою роботу після 4 років перерви. У сезоні 2019 року організатори обіцяють багато змін на локації. Зокрема, працюватимуть дві сцени. Зона амфітеатру зможе розмістити 1500-2000 людей, а у форматі фан-зони – 3000. Окрім того, тут з’явиться зона басейну із патіо, а також сучасний фуд-корт.

Із червня локація поповниться великим екраном, де будуть транслюватися фільми, які зможуть відвідувати кияни та гості столиці.

«Я пишаюся цим проектом і вірю у його потенціал. І я радий, що у його потенціал повірила міська влада», – розповів засновник Дмитро Сидоренко. Він додав, що проект реалізовано за підтримки Департаменту культури КМДА.

«Зелений театр» – культове місця для Києва. Він був побудований на схилах Дніпра у 1949 році. Елементом театру є одна з двох тюремних стін колишньої військової споруди XIX століття Нової Печерської фортеці.

Представники ЗМІ можуть акредитуватися на відкриття, заповнивши анкету за посиланням: http://bit.ly/2Q5UZFP.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]