Версія для людей із вадами зору

«Озеро Вирлиця» може стати ландшафтним заказником місцевого значення

01 червня 2021 року, 17:40

«Озеро Вирлиця» може стати ландшафтним заказником місцевого значення. Відповідну ініціативу підтримали депутати Київради під час засідання Постійної комісії з питань екологічної політики.

Проєкт рішення щодо озера Вирлиця передбачає оголошення території (площею близько 98 га) ландшафтним заказником місцевого значення. Це унеможливить використання площі під забудову та меліорацію, а також сприятиме збереженню та відтворенню природних комплексів.

Під час засідання комісії наголосили, що озеро Вирлиця лежить на перетині шляхів міграції птахів, а також заселене близько 30-ма видами риб, деякі з них наразі вже червонокнижні.

Окрім того, збереження зеленої зони важливим з огляду на високі показники рівня забруднення повітря та надзвичайно щільну забудову в Дарницькому районі міста Києва.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua