Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Петро Пантелеєв перевірив прибирання в будинках Шевченківського та Подільського району (+відео)

08 серпня 2019 року, 14:49

Сьогодні заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв перевірив, як столичні комунальні підприємства виконують щотижневі прибирання під умовною назвою «Чистий четвер».

Зокрема, він зранку проінспектував 5 будинків на вулиці Вишгородській, проспекті Гонгадзе (Подільський район), а також на вулиці Щербаківського на Нивках (Шевченківський район).

«Сьогодні у Києві прибирання у під’їздах виконують або закріплені за адресами двірники, або бригади працівників. Бригадний метод застосовують, коли є нестача працівників. Сьогодні ми перевірили кілька адрес і зауваження, що ми маємо, стосуються не лінійного персоналу, тобто прибиральників, а майстрів та керівників. Останні повинні надати інвентар та миючі засоби, організувати роботу та проконтролювати санітарний стан будинку», – сказав Петро Пантелеєв.

Він заявив, що такі таємні перевірки продовжуватимуться, і їх результатом стануть традиційно висновки щодо керівників підприємств та їх підрозділів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]