Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Під час загальноміської толоки вдалось прибрати майже 7500 метрів кубічних сміття (+фото)

20 квітня 2024 року, 18:31

Під час масового прибирання у столиці, яке відбулося в суботу, 20 квітня, більш ніж 7900 людей зібрали майже 7500 метрів кубічних сміття. Про це повідомив Михайло Буділов, директор Департаменту територіального контролю міста Києва.

«У заході взяли участь комунальні служби, працівники підприємств, установ різних форм власності, активісти та працівники департаментів, які також залучили своїх дітей до прибирання. Вдячний усім, хто приєднався. Дуже приємно, що маємо таке свідоме суспільство, яке розуміє, наскільки важливо турбуватись про наше довкілля, та залучати до цього молоде покоління. Головне пам'ятати – чисто не там, де прибирають, а де не смітять», – сказав Михайло Буділов.

Він додав, що прибирали локації у всіх районах столиці. Для цього задіяли 203 одиниці техніки та вивезли майже 7500 метрів кубічних сміття. Також провели озеленення. За день висадили 13037 зелених насаджень.

Нагадаємо, що у Києві триває весняний двомісячник з благоустрою, який завершиться 20 травня. У цей період активно наводять лад та впорядковують території, зокрема, ліквідовують стихійні звалища. Крім того, роботи ведуться на локаціях, щодо яких скаржилися містяни. За результатами двомісячника відбудеться рейтингування районів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]