Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

«Пляжний Патруль» розпочинає набір лайфгардів 2018 року, для яких проведуть спеціальні тренінги американські фахівці

16 березня 2018 року, 14:42

19 березня о 13:00 у лайфсейвінг-клубі «Венеція» відбудеться прес-конференція щодо офіційного відкриття набору лайфгардів 2018 року.

Як повідомили в КП «Плесо», буде анонсовано проведення спеціальних тренінгів рекрутів від ISLA (International Surf Lifesaving Association, США), презентовано діяльність «Пляжного Патруля» за 3 роки, повідомлено про заплановані зміни у новому сезоні, міжнародне співробітництво тощо.

Передбачається, що цього року організація отримає рекордну кількість заявок від кандидатів. Стати лайфгардом зможуть тільки найбільш фізично та психологічно підготовлені кандидати.

Місце проведення: Гідропарк, SLSC «Venice» (пляж «Венеція»), клуб «Венеція».

Акредитація представників ЗМІ та додаткова інформація – за тел.: (068) 265-59-83, Євген Кобан.

 

Довідково.

«Пляжний Патруль» розпочав діяльність у 2015 році як волонтерська ініціатива з метою зменшення кількості утоплень на пляжах Києва. Сьогодні це потужна організація, члени якої з початком сезону патрулюють кожен офіційний пляж міста. У сезоні 2017 року лайфгардами «Пляжного Патруля» врятовано 104 особи та проведено понад 15 тисяч превентивних заходів. Детальніше– на офіційній сторінці у Facebook.

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13