Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Понад 9 тонн сміття було зібрано під час громадського прибирання урочища Горбачиха

02 листопада 2019 року, 15:19

Сьогодні відбулася толока на території «Київської Амазонії» – урочища Горбачиха до якої долучилися працівники комунального підприємства «Плесо», громадських організацій, представники міської влади. Про це повідомили в Управлінні екології та природних ресурсів.

«Унікальні заплавні території урочища Горбачиха, на жаль, стали місцем для скидання сміття мешканців прилеглих територій. Сьогодні 120 осіб долучилися до «чистої суботи» та прибрали сміття. Комунальне підприємство «Плесо» залучило 4 одиниці комунальної техніки, адже зібрано було майже 10 тонн сміття», – повідомив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований.

Урочище Горбачиха – це природно-заповідна зона, яка розташована на лівому березі Дніпра та омивається Чорториєм і Горбачевим рукавом. У цій зоні залишились останні заплавні ліси та луки.

«Наразі триває процес розробки проекту рішення щодо створення ландшафтного заказника місцевого значення «Урочище Горбачиха» з метою збереження ландшафтного та біологічного різноманіття унікальних природних комплексів. Проект рішення буде розглянутий на найближчому засіданні Постійної комісії з питань екологічної політики Київради. Ця територія має бути збережена. Це унікальна місцевість у Києві, де збережена флора та фауна заплавних територій», – зазначив голова постійної комісії з питань екологічної політики Київради Костянтин Яловий.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]