Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Прокопів: Громадські проекти-2019 підтримала рекордна кількість киян

17 вересня 2018 року

Прокопів: Громадські проекти-2019 підтримала рекордна кількість киян

Завершилося голосування за проекти Громадського бюджету-2019. Ініціативи підтримали більше 150 тисяч киян. Це означає, що цього року до ГБ долучилися на 20 тисяч осіб більше, ніж минулоріч.

«Орієнтовно ми маємо понад 340 проектів-переможців. Детальна статистика буде найближчим часом. Загалом, якщо порівнювати із попередніми роками, то число громадських ініціатив суттєво зросло. Кількість проектів які брали участь в голосуванні другого ГБ майже вдвічі більша, ніж у 2017 році — 564 проти 320 ініціатив. А цьогоріч на голосуванні ми мали рекордних 940 проектів. Окремо хочу подякувати авторам проектів. Успіх Громадського бюджету це, в першу чергу, їхня заслуга. Адже вони активно популяризували свої ініціативи, і паралельно рекламували сам цей механізм», - зазначив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів.

Сьогодні вже відомі попередні результати голосування за проекти Громадського бюджету-3. Однак, остаточний рейтинг у міській владі оприлюднять за два тижні.

«Голосування завершилося вчора опівночі. Зараз громадська бюджетна комісія опрацьовує результати та можливі скарги. Реалізація проектів розпочнеться з нового року. На фінансування ініціатив киян буде передбачено в бюджеті міста Києва на 2019 рік 150 мільйонів гривень. Бачимо, що зацікавленість до ГБ у столиці зростає. Тому не виключено, що надалі будемо збільшувати кошторис на реалізацію проектів. І хочу зазначити щодо виконання Громадського бюджету-2018. Станом на сьогодні майже чверть громадських ініціатив реалізовано», — зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Странніков.

Нагадаємо, загалом Громадський бюджет-2019 проходив за новими правилами. Серед новацій — можливість команд долучати спонсорів до ГБ. Вони мають рівні права з авторами щодо контролю за реалізацією проектів (якщо внесок +10%). Окрім того, було передбачено стимулювання доброчесної громадської активності та з’явились правила етичної поведінки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]