Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Прокопів: Київ намагається залучити активну молодь до управління містом

23 листопада 2018 року

Прокопів: Київ намагається залучити активну молодь до управління містом

Молодь –  локомотив будь-яких перетворень, саме тому міська влада намагається залучати молодих людей до управлінських процесів у столиці. Зокрема наразі місто всебічно сприяє створенню Київської молодіжної ради. Про це під час міжнародної акції "Українська політика та ЗМІ очима молоді" зазначив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів. За його словами, наразі активність молоді у громадсько-політичному житті України  складає близько 5% і цю ситуацію потрібно кардинально змінювати.

«Сучасна молодь – це свіжі думки та ширший кругозір. Наше завдання як міської влади – розвивати нову молоду політичну еліту, залучати молодих людей, які не мають радянських стереотипів, до вирішення актуальних проблем. Спершу молодіжних, а потім міських і національних. Міжнародна акція "Українська політика та ЗМІ очима молоді" якраз є дуже гарним майданчиком, аби молодь зацікавилася громадським і суспільно-політичним життям країни. Це реальний шанс для молоді, яка мешкає в Україні та за кордоном, пройти стажування в українському парламенті, органах виконавчої влади та засобах масової інформації», - зазначив Володимир Прокопів.

Участь в міжнародній акції беруть понад 50 молодих людей із 16 регіонів нашої країни та українська молодь діаспори з 21 країни світу. Триватиме конференція до 26 листопада. Молоді люди візьмуть участь у лекціях та бесідах на тему цінностей та реформ в Україні, заходах до 85-х роковин Голодомору 1932 – 1933 років в Україні та заходів до Дня гідності та свободи.

За результатами стажування молодь напрацює спільні освітні, культурні, інноваційні проекти з метою їх подальшої реалізації у своїх регіонах та країнах.

Організаторами акції «Українська політика та ЗМІ очима молоді» є Міністерство молоді та спорту України спільно із Світовим конгресом українських молодіжних організацій за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]