Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Простори для молоді YouthFull Київського молодіжного центру працюватимуть в онлайн-форматі

02 листопада 2021 року, 11:35

Київський молодіжний центр на період посилення карантинних обмежень запускає онлайн-формат роботи просторів для молоді YouthFull під назвою #YouthFullMeeting.

Формат передбачає проведення вебінарів, тренінгів, лекцій і тематичних прямих ефірів із фаховими спікерами на платформах Zoom та Google Meet. Таким чином онлайн-активності замінять офлайн-заходи, які до карантинних обмежень проходили в просторах для молоді YouthFull.

Особливістю #YouthFullMeeting є вседоступність, адже прямі ефіри охоплюють всі простори партнерської мережі YouthFull і до них можуть приєднатися всі охочі.

Стартував #YouthFullMeeting із Zoom-вебінару «Особливості маркетингу на українських та європейських ринках». До нього приєдналися більше півсотні молодих людей із різних вишів.

До тижня медіаграмотності Київський молодіжний центр організував вебінар «Як відрізнити фейк від правди?», до якого долучилася активна молодь як онлайн, так і офлайн: ефір транслювався в просторі #YouthFullNyvky, у бібліотеці імені М. Костомарова.

«Київський молодіжний центр перебуває в постійному пошуку нових форматів роботи зі столичною молоддю. Ми запустили #YouthFullMeeting, щоб разом із нашими партнерами по мережі YouthFull і далі створювати можливості для розвитку молоді, навіть у період карантинних обмежень. Ми готуємо багато цікавих онлайн-активностей і вони точно будуть не менш корисними, ніж наші офлайн-заходи. КМЦ не боїться нових викликів, тож продовжимо нарощувати темп та об’єднувати зусилля навколо створення нових онлайн-проєктів», – заявив директор Київського молодіжного центру Андрій Омельченко.

Нагадаємо, проєкт YouthFull – це партнерська мережа молодіжних просторів КМЦ, створених для підвищення рівня участі молоді, розвитку волонтерського та громадського руху. Він реалізовується без залучення коштів зі столичного бюджету, виключно завдяки старанням та ентузіазму команди КМЦ та допомозі друзів та небайдужих меценатів.

Знайти повний перелік просторів можна за посиланням: https://goo.su/8Xz4

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]