Версія для людей із вадами зору

Протягом двох років зі столичних вулиць демонтували понад 7 тисяч незаконних комерційних тимчасових споруд – КП «Київблагоустрій»

05 серпня 2016 року, 11:53

У період з 1 серпня 2014 року до 31 липня 2016 року в столиці демонтовано 7420 незаконних комерційних тимчасових споруд (ТС). Про це інформують у КП «Київблагоустрій».

За словами директора комунального підприємства Івана Кліпи, з 1 серпня 2014 року до 1 січня 2016 року в Києві було демонтовано 6206 незаконних тимчасових споруд. 1214 незаконних комерційних тимчасових споруд демонтовано за перші 7 місяців поточного року. Левову частку цих робіт виконали демонтажні бригади КП «Київблагоустрій» і залучених субпідрядних організацій. До сумарної статистики увійшли демонтажі районних адміністрацій та деяких власників МАФів, які на вимогу інспекторів із благоустрою, що вручили відповідні приписи, вивезли самовільно встановлені ТС.

Він також повідомив, що протягом липня демонтажними групами підприємства та субпідрядних організацій демонтовано 131 незаконну комерційну споруду. Ще 44 одиниці самовільно встановлених ТС демонтовано районними відділами благоустрою.

За даними відділу контролю демонтажних робіт КП «Київблагоустрій», найбільшими з прибраних протягом червня незаконних тимчасових споруд виявились незаконні ринки на вулиці Садовій (Жуляни) та біля станції метро «Святошин» (обидва ринки містили цілу низку ролетних рядів).

Серед інших демонтованих у липні незаконних ТС – торгівельний ряд із 40 ролетів на Московській площі, нелегальний магазин на вулиці Ярослава Гашека, 10, два великі павільйони на проспекті Перемоги, 142, а також ціла група припаркованих автолавок та кавомобілів, власники яких не мають дозвільних документів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua