Версія для людей із вадами зору

Розробники нового Генплану пропонують позбутися шкідливих виробництв – «Київгенплан»

29 січня 2020 року, 14:53

Розробники нового Генплану столиці, врахувавши те, що до основних екологічних проблем міста належить забруднення атмосферного повітря викидами промислових об’єктів, виділили у проєкті документу низку підприємств із найбільшими санітарно-захисними зонами (СЗЗ) розміром 1 тис. метрів і 500 метрів. Це, зокрема, асфальтобетонні заводи, підприємства «Фармак», «Радикал», «Хімволокно» та «Радон».

Подібні підприємства пропонуються для технічного переоснащення, перебазування або зміни функціонального призначення території. Про це повідомили у КО «Інститут Генерального плану міста Києва» («Київгенплан»).

Реалізація цих рішень, спрямованих на  мінімізацію шкідливого впливу на здоров’я населення та раціональне використання територій міста, дозволить у подальшому звільнити від СЗЗ близько 1500 га. На сьогодні у Києві площа промислових підприємств та комунально-складських об’єктів разом з їх СЗЗ становить 13,2 тис. гектарів, що складає майже третину від загальної площі забудови міста. У межах цих СЗЗ розташовано близько 1 тис. гектарів житлової забудови, у якій проживає приблизно 250 тис. осіб.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua