Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Розробники проєкту Генплану Києва закріпили «зелений» статус Крістерової гірки

02 червня 2020 року, 14:39

Крістерову гірку – земельну ділянку на вул. Вишгородській, 47-Ж, розробники проєкту Генерального плану міста Києва на основному кресленні віднесли за функціональним призначенням до території зелених насаджень загального користування. Про це повідомили в комунальній організації «Київгенплан».

«Підставою для того, щоб замість забудови зберегти парк, стало рішення Київради про розірвання договору оренди цієї земельної ділянки площею 1,09 га, укладеного з забудовником», – пояснив начальник КО «Київгенплан» Сергій Броневицький.

На іншому кресленні проєкту Генплану Києва – «Озеленені, ландшафтно-рекреаційні території і території та об’єкти природно-заповідного фонду» ця ділянка визначена як частина пам’ятки природи «Лісове урочище Крістерів».

«Отже, у проєкті Генплану міста Києва забудова парку Крістерова гірка не передбачається», – підсумував Сергій Броневицький.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]