Версія для людей із вадами зору

Рух великогабаритного транспорту поступово відновлюється, а комунальникам доручили розпочати розчищення покрівель

19 грудня 2017 року, 12:20

Із 10:00 19 грудня розпочався поступовий запуск великогабаритного транспорту через столицю. Усім комунальним службам, підприємствам та фізичним особам, за якими закріплені будівлі й території, доручено приступити до очищення дахів від снігу й накрижень, попередньо огородивши відповідні місця. Про це стало відомо за результатами засідання міського оперативного штабу з ліквідації негоди за участю заступника голови КМДА Миколи Поворозника та заступника голови КМДА Петра Пантелеєва.

Разом із тим, під час штабу прийняте рішення продовжити практику обмеження в'їзду фур та вантажівок у місто у разі погіршення погодних умов. За необхідності на пропускних пунктах у столицю будуть розгорнуті намети для обігріву водіїв.

За попередню добу у столиці випало близько 30 см снігу, що складає третину місячної норми. Міські комунальні служби продовжують працювати у посиленому режимі другу добу. Задіяно 328 одиниць техніки комунальної корпорації «Київавтодор», 160 тракторів та малої механізації комунальних житлово-експлуатаційних дільниць (ЖЕД), 80 одиниць техніки комунального об'єднання «Київзеленбуд» та інших підприємств. Загалом у столиці курсує понад 600 спеціалізованих авто. Також працюють тягачі, які призначені визволяти авто, що застрягли в місцях ускладненого трафіку.

Працює 3,8 тисяч працівників ЖЕД, 438 працівників «Київавтодору», а також до прибирання залучені підрозділи Міноборони.

У першу чергу, здійснюється прибирання магістральних вулиць, після чого снігоприбиральна техніка переходить на другорядні вулиці.

Нагадуємо, авто, що припарковані на проїжджій частині та заважають руху спеціалізованої техніки, будуть евакуйовані.

Міська влада висловлює подяку столичним водіям, які сьогодні прийняли рішення не користуватися власними авто.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua