Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Рятувальники ліквідували пожежу в майстерні з розпису ікон на території Києво-Печерської Лаври (+фото)

04 листопада 2021 року, 15:16

Рятувальники КАРС «Київська служба порятунку» спільно з ГУ ДСНС в місті Києві ліквідували пожежу в майстерні з розпису ікон на території Києво-Печерської Лаври. Про це інформує Департамент муніципальної безпеки.

Виклик про пожежу надійшов до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС в місті Києві о 13:45, підрозділи пожежників та рятувальників КАРС оперативно виїхали на місце події.

Після прибуття було встановлено, що загорання сталося в двоповерховій будівлі корпусу № 68 на другому поверсі, де розташована майстерня з розпису ікон, із розповсюдженням на покрівлю. О 14:37 пожежу локалізовано на площі 100 кв. м. О 14:45 – пожежу ліквідували.

За попередньою інформацією, троє людей постраждали: один із постраждалих вистрибнув із вікна (у нього підозра на перелом), ще двоє осіб надихались чадним газом.

Рятувальники проводять розвідку суміжних приміщень та роботи з розкриття покрівлі.

Для операції від ГУ ДСНС в м. Києві залучено 55 осіб та 13 одиниць техніки, від «Київської служби порятунку» – 6 рятувальників та 1 одиниця техніки.

Ліквідація пожежі в в майстерні з розпису ікон на території Києво-Печерської Лаври

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]