Версія для людей із вадами зору

Ще одна оновлена столична бібліотека почала працювати у форматі бібліохаба

06 квітня 2019 року, 11:57

Універсальна публічна бібліотека № 11 на вул. Маршала Гречка, 20-А, яка була заснована у 1964 році, знову відкрила свої двері, але вже в оновленому форматі бібліохаба. Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський приєднався до урочистого відкриття бібліотеки у Подільському районі столиці.

Щоб змінити старий формат бібліотеки на сучасний інформаційно-освітній простір, був проведений капітальний ремонт приміщення, придбані сучасні меблі, комп’ютерна техніка, інтерактивна дошка, потужний проектор, різноманітні меблі для дитячого відділу. Для зручності людей з інвалідністю – облаштований пандус та зручна вбиральня.

Бібліотека як інформаційний, культурний, комунікативний центр, інтегрований у сучасне цифрове середовище, став ще й коворкінгом для успішного бізнесу чи навчання. Сприятиме цьому започаткований соціальний проект «Світ можливостей, комунікативна територія, місце цікавих  зустрічей – це бібліотека».

«Це унікальний простір, який створений у спальному районі Києва, орієнтований не лише для діток, а й будь-кого, хто має бажання провести свій час із користю. Комп’ютери та сучасні інтерактивні дошки – це те майбутнє, яке очікує наші бібліотеки, але вже у новому форматі», – зазначив Валентин Мондриївський.

Також змінилася структура бібліотеки. Створений відділ художньої літератури, інформаційно-комунікативний відділ із центром публічного доступу до Інтернет-ресурсів (з 5-ма обладнаними робочими місцями та точками доступу до бездротової мережі Wi-Fi) та сучасний відділ для дітей із цікавими дизайнерськими меблями.

Програма з модернізації бібліотек Києва – ще один пріоритетний напрям у культурно-освітньому розвитку Києва.

Відкриття бібліотеки на вул. Маршала Гречка

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua