Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Щоб не допустити підтоплення на вулицях столиці, дорожники працюють у посиленому режимі

12 квітня 2019 року, 11:18

Із вечора 11 квітня гідротехнічні служби підприємств комунальної корпорації «Київавтодор» працюють у посиленому режимі. Щоб не допустити підтоплення ділянок вулично-дорожньої мережі під час зливи, уночі було забезпечено безперебійну роботу як насосних станцій, так і спеціальної техніки. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

На балансових об’єктах підприємств «Київавтодору» протягом ночі фактів підтоплень ділянок вулично-дорожньої мережі зафіксовано не було. Проте  нагадуємо, на балансі підприємств комунальної корпорації «Київавтодор» знаходиться лише 30% дощової каналізації міста, решта – на балансі інших служб та комунальних підприємств столиці. Тому у разі виникнення підтоплень необхідно з’ясувати, на чиєму балансі знаходиться той чи іншій об’єкт, та відповідно звертатися до балансоутримувача для усунення недоліків.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]