Версія для людей із вадами зору

Сезон розпочато: на Індустріальному шляхопроводі і вулиці Борщагівській масштабний ремонт

02 березня 2021 року, 12:42

Столичні автодорівці розпочали дорожньо-ремонтний сезон. Тільки-но дозволили погодні умови, відновили капітальний ремонт одного з важливих магістральних напрямків – вулиці Борщагівської та Індустріального шляхопроводу. Про це інформує КК «Київавтодор».

Наразі на вулиці Борщагівській тривають підготовчі роботи. Зокрема, демонтаж бортового каменю.

Тим часом зі штучної споруди знімають старий дорожній одяг. Уже демонтували частину асфальтового покриття, розбирають захисний шар бетону і конструкції тротуару у напрямку центру.

У рамках капітального ремонту на мостовому полотні шляхопроводу буде влаштована нова монолітна плита, гідроізоляція, деформаційні шви, перехідні плити. Після цих робіт шляхопровід отримає нове асфальтобетонне покриття. Також буде замінено перильне і колесовідбійне огородження, опори контактної мережі тролейбусу та повністю відремонтовані тротуари.

Автомобільну частину і тротуари шляхопроводу капітально ремонтують уперше з моменту побудови споруди у 1977 році.

Перший етап капітального ремонту Індустріального шляхопроводу завершать до кінця травня. Основні ремонтні роботи на вулиці Борщагівській планують виконати до кінця серпня.

Масштабний ремонт на Індустріальному шляхопроводі і вулиці Борщагівській

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua