Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Столичні ЦНАПи перейшли на змішану форму обслуговування

08 червня 2021 року, 15:58

Центри надання адміністративних послуг міста Києва відновили прийом заявників без попереднього запису, але залишили при цьому можливість запису до електронної черги. Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов на своїй сторінці у Facebook.

«На сьогодні у ЦНАПах Києва запроваджено змішану форму прийому громадян. Заявники можуть звернутися до Центру, попередньо зареєструвавшись у електронній черзі на конкретну годину, або відвідати ЦНАП у зручний час, скориставшись талоном. Така модель дозволить оптимізувати роботу Центрів, а кияни матимуть можливість обрати для себе більш зручний спосіб відвідування», – підкреслив Костянтин Усов.

Він також додав, що наразі триває робота над покращенням електронного запису в кожному районі, щоб користувачі могли обрати для візиту зручну дату протягом всього місяця, а не найближчих двох тижнів.

Запис до електронної черги Центру надання адміністративних послуг можливий трьома способами:

  • через веб-портал адміністративних послуг: http://kyivcnap.gov.ua/Equeue/Register;
  • за допомогою мобільного застосунку PQService;
  • за телефонами: (044) 202-60-38, (044) 202-60-39.

Заступник голови КМДА також наголосив, що змішана форма обслуговування поширюється на всі послуги, проте закликав враховувати години ранкового пікового навантаження Центрів.

«Найбільша кількість людей у ЦНАПах саме в ранкові години, тож необхідно за можливості планувати відвідування центру протягом дня», – додав Костянтин Усов.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]