Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Столичні заклади культури присвятили низку заходів річниці Революції Гідності

21 листопада 2022 року, 9:36

Щорічно 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Так, до річниці Революції Гідності у закладах культури Києва відбудеться низка заходів. Про це розповіла заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

«Революція Гідності стала переломним моментом в історії України та показала всьому світу, що наше прагнення до справедливості та готовність віддати життя за свою свободу є невід’ємною ознакою українського народу. Ми маємо пам’ятати, що саме Майдани 2004-го та 2013/14 років дали наснагу нашим героям боротися далі з російським агресором. Революція Гідності стала першим переможним боєм цієї війни – саме про це йдеться у наших заходах сьогодні», – наголосила Ганна Старостенко.

Зокрема, за інформацією Департаменту культури, до 30 листопада у музеї Шолом-Алейхема (вул. Велика Васильківська, 5-А) триває благодійна виставка творчих робіт жінок, які втратили рідних під час війни – учасниць проекту «Коло Надії». Музей працює з 10:00 до 18:00 щодня, окрім понеділка.

21 листопада у Центральній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка для дітей м. Києва (просп. Перемоги, 25-А) відбудеться презентація книжкової виставки «Тернистий шлях до свободи».

Протягом листопада у Київській міській молодіжній бібліотеці (вул. Л. Толстого, 49) триває виставка книжок та матеріалів «Перезавантаження свідомості». На ній представленні сучасні видання, які всебічно розкривають тему Революцію Гідності.

21 листопада о 13:00 відбудеться стрім-бесіда «Революція Гідності та Свободи» з кандидатом філологічних наук Іваном Братусем. Учасники обговорять слід «Революції Гідності» в історії. Долучитися до етеру можна буде на Facebook-сторінці Київської молодіжної бібліотеки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]