Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Сучасними конструкціями облаштують 994 зупинки громадського транспорту

08 листопада 2018 року, 15:20

На виконання розпорядження КМДА, комунальне підприємство «Київпастранс» спільно із Департаментом економіки та інвестицій провели інвестиційні конкурси із залученням приватних інвесторів щодо оновлення зупинкової інфраструктури. За результатами проведеного конкурсу сучасними конструкціями будуть облаштовані 994 існуючі зупинки громадського транспорту, повідомили у комунальному підприємстві.

На великих транспортних вузлах уже розпочато комплекс заходів із благоустрою: тверде покриття облаштовано фігурними елементами мощення, сучасні конструкції павільйонів очікування вже із кіосками для продажу проїзних документів підключають до інженерних мереж.

Наразі такі конструкції інвесторами встановлено на зупинках «Вул. Миколи Закревського» та «Ст. м «Дорогожичі». До кінця 2018 року планують встановити ще близько 30 таких новітніх комплексів.

Загалом же від початку 2018 року облаштовано 63 павільйони очікування європейського типу з гартованого скла. Такі павільйони очікування повністю зберігають пасажирам оглядовість транспорту, що під’їжджає.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]