Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Триває третє дослідження Індексу місцевої е-демократії

08 квітня 2020 року, 16:57

Серед мешканців міст України триває третє дослідження стану розвитку електронної демократії. Про це повідомили у Центрі розвитку інновацій, яке проводить відповідне дослідження.

Оцінювання мешканцями інструментів е-демократії (е-звернень, е-петицій, громадського бюджету та е-консультацій) є важливою складовою формування Індексу місцевої е-демократії.

Щоб взяти участь в опитуванні мешканцям необхідно відповісти на 15 коротких запитань. Це дозволить отримати достовірні дані та врахувати позицію мешканців міста під час визначення рейтингу місцевої е-демократії. Результати опитування будуть подані в узагальненому вигляді. Детальніше на сайті Центру розвитку інновацій – https://cid.center/edem-index-3/

В опитуванні можуть взяти участь активні мешканці міста, громадські організації та активісти, користувачі інструментів е-демократії.

За інформацією Центру розвитку інновацій, дослідження триває в 22 містах – обласних центрах України та в містах Буча, Ірпінь, Кам’янське, Краматорськ, Маріуполь, Павлоград, Сєвєродонецьк і Слов’янськ.

У разі виникнення питань щодо стосовно анкети, прохання звертатися за електронною адресою: [email protected]

З результатами другого дослідження можна ознайомитися за посиланням – https://cid.center/edemindex-2-0/

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]