Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Цього року в Києві відремонтують 120 парків та скверів

13 березня 2017 року, 15:09

Цього року в Києві планується виконати ремонт понад 120 парків та скверів. Це вдвічі більше, ніж минулого року. Про це під час щотижневого прес-брифінгу заявив перший заступник генерального директора комунального об’єднання «Київзеленбуд» Євген Кугук.

«Вже розпочались роботи з капітального ремонту парків та скверів. Зокрема, проводимо санітарну очистку в парку Наталка. У 2017 році планується оновити 120 парків і скверів. Серед них Гідропарк, сквери біля Міжнародного виставкового центру, Сирецький парк, парки Совки, Супутник та інші. Кипить робота в оранжерейному господарстві (загальна площа парниково-тепличного господарства 1,6 га). Також цього року ми плануємо висадити рекордну кількість квітів – 13 млн, з яких 5 млн будуть висаджені у весняний період. Щойно дозволить температурний режим, так і розпочинаємо висадку квіткової розсади», – сказав Євген Кугук.

Також, відповідаючи на запитання журналістів, представник «Київзеленбуд» зауважив, що в рамках підготовки до проведення  пісенного конкурсу «Євробачення-2017» у столиці створять 10 квіткових панно.

«Ми плануємо облаштувати вертикальне озеленення, а також встановити 10 панно на в’їзді до міста», – повідомив він.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]