Версія для людей із вадами зору

Цього року відремонтують Печерський ландшафтний парк

22 березня 2018 року, 11:59

21 березня на території Печерського ландшафтного парку під час робочої наради презентували проект його капітального ремонту. Про це повідомили в КО «Київзеленбуд».

Так, у 2018 році планується провести ремонт і стилізоване оновлення головної вхідної групи Печерського ландшафтного парку, влаштувати 8200 кв. м мощених доріжок із фібробетону, які мають високу декоративну та експлуатаційну функції, встановити сучасне LED-освітлення. Заплановано також проведення реконструкції громадських вбиралень і підпірних стін, встановлення стилізованих лав та урн.

Родзинкою оновленого Печерського ландшафтного парку стане створення пам’ятної алеї відомим українським співакам.

Печерський ландшафтний парк – це унікальний креативний арт-простір, де кожен рік КО «Київзеленбуд» проводить 4 фестивалі квітів із майстер-класами, виставками, ярмарками. Тому капітальний ремонт і поліпшення загальної інфраструктури є важливим кроком до створення в центрі Києва майданчика для комплексного та різноманітного відпочинку населення.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua