Версія для людей із вадами зору

У Kyiv Smart City Hub відібрали кращі міські проекти

01 лютого 2018 року, 17:40

Сьогодні, 1 лютого, у Kyiv Smart City Hub пройшов публічний пітчинг міських проектів, які були подані до акселераційної програми Kyiv Smart City. Кожна відібрана команда презентувала власний проект – усього їх було 17 – який потенційно може стати частиною міської інфраструктури, а експертне журі обрало 7 кращих проектів, які потрапили до безкоштовної акселераційної програми.

Завдяки акселераційній програмі власники відібраних проектів дізнаються, що таке фандрейзинг, де можна знайти гроші на проект і як правильно подавати свої рішення потенційним інвесторам. Навчаться заповнювати тендерну документацію. Отримають можливість використовувати технічні можливості та дані міста. Покращать усі аспекти власного продукту.

Згідно з форматом акселераційної програми, кілька разів на тиждень у Kyiv Smart City Hub відбуватимуться попередньо анонсовані лекції із різних тем. Усі учасники акселератора матимуть право вільно відвідувати їх.

Також відбуватимуться виїзні лекції та екскурсії – до Київської міської державної адміністрації, на комунальні підприємства. За час акселераційної програми учасники проекту повинні фіналізувати свої рішення та презентувати їх на фінальній презентації програми, у ході якої журі визначить 3 кращі проекти.

«Презентовані проекти свідчать не лише про високий інтелектуальний рівень активних киян, а й про їхні знання у технічній сфері. Передусім вони звертають увагу на те, що актуально для людей. Із задоволенням відзначив кілька задумів, реалізація яких може бути здійснена буквально за один-два роки, і, звісно, принести значну користь Києву та його мешканцям. А це запорука гарного взаєморозуміння та розвитку», – зауважив Дмитро Давтян, заступник голови КМДА.

Директор Департаменту інформаційно-комунікативних технологій Юрій Назаров наголосив на тому, що акселератор міських проектів Kyiv Smart City – це найкраща можливість заявити про свій проект, отримати експертні коментарі стосовно його покращення та практичні поради щодо реалізації.

«Сьогоднішній день може внести зміни в інфраструктуру міста саме завдяки вашим ідеям. Kyiv Smart City та Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА раді допомогти усім інноваційним проектам стати краще», – наголосив Юрій Назаров.

Ярослава Бойко, співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City, зазначила: «Дуже важливо дослухатись до потреб суспільства, яке визначає сучасний вектор розвитку розумного міста. Для залучення громадськості команда Kyiv Smart City створила акселераційну програму, яка вже сьогодні рухає майбутні міські технології та інновації».

ГО Kyiv Smart City Hub та Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА підписали Меморандум щодо підтримки міських проектів, які стають частиною акселераційної програми Kyiv Smart City.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua