Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У будівлі КМДА відкрили перший міський Туристично-інформаційний центр (+фото)

21 грудня 2020 року, 12:40

У будівлі КМДА відкрили перший міський Туристично-інформаційний центр. Він призначений для інформування про туристичні об’єкти та маршрути Києва. Послугами Центру можуть скористатися як гості столиці, так і мешканці міста. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Такі Центри в меріях – звична практика для європейських міст. Кожен охочий може сюди прийти та дізнатися необхідну інформацію про туристичні об’єкти Києва та про актуальні та цікаві екскурсії. Зрозуміло, що зараз, в умовах пандемії, туристична галузь дуже багато втратила. Але, незважаючи на це, столиця все одно залишається популярним містом серед туристів. Зокрема, за 9 місяців наше місто відвідало майже 380 тисяч іноземців», – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що з початку року Київ відвідали 1,5 мільйона внутрішніх туристів, а загальний туристичний збір склав 34 мільйони гривень.

За словами Марини Хонди, відкриття Туристично-інформаційного центру перед новорічними святами зумовлено тим, що в період канікул Київ розраховує на збільшення кількості гостей. Щоб забезпечити їхню поінформованість про туристичні об’єкти міста, прийнято рішення про відкриття Центру напередодні свята Нового року.

Основні функції Туристично-інформаційного центру:

  • надання безкоштовної довідкової інформації мешканцям та гостям столиці про Київ (історія, культура, об’єкти, заклади гостинності, події, транспорт тощо);
  • розповсюдження рекламно-інформаційної продукції про туристичний потенціал Києва;
  • надання інформації щодо авіа/залізничних сполучень;
  • надання інформації щодо культурних та розважальних заходів, які відбуваються у місті;
  • просування туристичних можливостей Києва серед його відвідувачів.

Відкриття міського Туристично-інформаційного центру

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]