Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Дніпровському районі 12 червня проведуть безкоштовне чіпування та вакцинацію домашніх тварин

10 червня 2021 року, 12:47

У парку «Вербовий гай» в Дніпровському районі столиці 12 червня з 10:00 до 12:00 фахівці КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» проведуть безкоштовне чіпування, реєстрацію в системі «Реєстр домашніх тварин» і вакцинацію тварин від сказу.

Як наголошує підприємство, єдиний спосіб захистити оточуючих людей та улюбленців від смертельної хвороби сказу – вакцинація домашніх тварин. Щеплення має щорічно повторюватися.

Реєстр домашніх тварин – це єдина міська мережа для реєстрації улюбленця та зберігання всієї важливої інформації щодо нього, а також зручний інструмент, щоб повернути загублену тварину власнику та знайти свою. На майданчику буде присутній фахівець, який зареєструє тварину та надасть кваліфіковану консультацію.

Чіпування або електронна ідентифікація тварин – це імплантація під шкіру тварини мікрочіпу розміром із рисове зернятко, що містить у собі унікальний 15-значний номер. Це паспорт вихованця, в якому є наступні дані: кличка тварини, порода, забарвлення, стан здоров’я, країна і місто, координати та контактні дані господаря. Завдяки чіпу тварину легко ідентифікувати.

Для чіпування спеціальна підготовка чи анестезія не потрібні. Процедура абсолютно безболісна за такою схемою:

  1. Чіп імплантують у ділянку холки.
  2. Перевіряється зчитуваність даних сканером.
  3. Фахівець подає заявку на внесення інформації у міжнародну базу даних.

Як відомо, наявність чіпу є обов’язковою умовою при подорожах із тваринами до країн ЄС. Тож перед літньою подорожжю обов’язково слід подбати про чіпування улюбленця.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]