Версія для людей із вадами зору

У Дніпровському районі буде створено Центр комплексної реабілітації  

18 жовтня 2018 року, 16:56

Сьогодні на пленарному засіданні Київради 78 депутатів проголосували за створення Центру комплексної реабілітації для осіб із інвалідністю у Дніпровському районі Києва.

Відтак буде створено сучасний заклад комплексної реабілітації для осіб із інвалідністю, які мешкають у лівобережній частині столиці. У новоствореному Центрі працюватимуть над всебічним розвитком дітей і молоді з інвалідністю та залучатимуть їх до активного соціального життя. Центр розрахований на 64 місця. Там функціонуватиме відділення ранньої реабілітації, трудової, психолого-педагогічної, фізичної реабілітації та медичного спостереження, а також служба соціального патронату.

«Наразі кількість дітей та молоді з інвалідністю до 35 років, які перебувають під наглядом працівників соціальних служб, закладів освіти та медицини у Дніпровському районі, складає більше 1,5 тисячі осіб. Центр надаватиме комплекс заходів із ранньої, психолого-педагогічної, трудової, фізичної реабілітації дітям із інвалідністю, дітям віком до двох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності. Залучення дітей до адаптації у соціумі відбуватиметься шляхом проведення свят, розваг та конкурсів. Також у закладі опікуватимуться особами віком від 18 до 35 років із порушенням опорно-рухового апарату, із неврологічними захворюваннями, із психічними розладами та з порушеннями зору і слуху», – зазначив директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

Утримання Центру здійснюватиметься за рахунок бюджетних коштів щорічно, починаючи з 2019 року. Видатки враховуватимуть при складанні бюджетного запиту Дніпровською районною державною адміністрацією. Крім того, у планах – звернутися до Київського міського фонду соціального захисту інвалідів за допомогою у фінансуванні придбання обладнання для новоствореного Центру, а також до благодійних організацій та фондів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua