Версія для людей із вадами зору

У Дніпровському районі столиці здійснять капітальну реконструкцію чергового шкільного стадіону

25 липня 2018 року, 9:17

У Дніпровському районі Києва здійснять капітальну реконструкцію стадіону спеціалізованої школи № 246 із поглибленим вивченням англійської мови на вул. М. Кибальчича, 7. Про це йдеться у розпорядженні КМДА.

Зазначений стадіон знаходиться між середньою загальноосвітньою школою № 224 на вул. М. Кибальчича, 5 та спеціалізованою школою № 246 із поглибленим вивченням англійської мови на вул. М. Кибальчича, 7, завдяки чому використовується спільно. Загальна потужність зазначених освітніх закладів складає понад 2 тис. дітей, тому капітальна реконструкція даного стадіону є необхідною та вкрай важливою.

Замовником зазначених робіт визначено комунальне підприємство із експлуатації і ремонту житлового фонду «Житло-сервіс», якій доручено отримати вихідні дані для проектування, визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації для виконання робіт. Крім того, під час укладання договору підряду на реконструкцію об’єкта КП «Житло-сервіс» має обов’язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконання робіт і встановити гарантійний строк експлуатації об’єкта не менше ніж 10 років.

Усі роботи буде здійснено за рахунок бюджетних коштів відповідно до бюджету міста Києва.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua