Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Київраді пропонують викупити земельну ділянку для облаштування майданчика відпочинку

19 вересня 2018 року

У Київраді пропонують викупити земельну ділянку для облаштування майданчика відпочинку

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування депутати погодили проект рішення «Про викуп земельної ділянки для суспільних потреб».

Йдеться про викуп земельної ділянки площею 0,2015 га на вулиці Антоновича, 51 у Голосіївському районі столиці. Зазначену ділянку в 2006 році було продано для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-готельно-торговельного комплексу. Наразі відповідна земля передана в іпотеку, а на відкритих інтернет-ресурсах перебуває у продажі.

«Наразі на цій ділянці облаштовано спортивний майданчик, який використовується учнями спеціалізованої школи №112 імені Т. Шевченка для навчального процесу. Загроза його знесення, а також будівництва поруч із будівлею школи викликає значний суспільний резонанс. Зважаючи на той факт, що земельна ділянка не використовується за цільовим призначення, знаходиться у іпотеці та паралельно перебуває у відкритому продажі, ми пропонуємо її викупити для суспільних потреб. На цій території маємо намір облаштувати повноцінний майданчик відпочинку», - зазначив голова постійної комісії Київради з питань містобудування Олександр Міщенко.

Відповідно до проекту рішення, міська влада має забезпечити проведення експертної грошової оцінки ділянки на вулиці Антоновича, 51.

Документ має також розглянути постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua