Версія для людей із вадами зору

У Київраді пропонують встановити паркувальні велосипедні стійки біля шкіл та лікарень

18 жовтня 2017 року

У Київраді пропонують встановити паркувальні велосипедні стійки біля шкіл та лікарень

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили проект рішення, який передбачає встановлення паркувальних велосипедних стійок біля закладів культури, освіти та охорони здоров’я. 

Депутати Київради наголошують — сьогодні це вкрай необхідно для мегаполісу, адже велика кількість киян пересідає на двоколісний транспорт. Столиця повинна створити безпечні та комфортні умови для руху на велосипеді, в тому числі встановити велопарковки для тимчасового зберігання транспорту. 

«Будь-яка поїздка на велосипеді передбачає залишення двоколісного на певний час. Якщо сьогодні велопарковки уже з’являються біля магазинів, супермаркетів, автостанцій, поштових відділень, то із бібліотеками, лікарнями дещо складніше. Місто повинне забезпечити велосипедними стійками і заклади освіти, культури та охорони здоров’я. Основними критеріями для розміщення велопарковок тимчасового зберігання є мінімальна відстань до об'єкта і мінімальний час доступу до велосипеда. Такі велосипедні стійки для паркування потрібні в кожному районі столиці. Вони повинні бути обладнані відповідно до окремих проектів», – зазначив співавтор даної ініціативи, депутат Київради Михайло Терентьєв.

Встановлення таких велостійок сприятиме популяризації здорового способу життя, створенню безпечних умов для руху на велосипеді для різних верств населення, а також значно поліпшить екологічний стан міста, переконані у мерії.

Проект рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради. Якщо депутати підтримають документ,  то уже за три місяці такі паркувальні велосипедні стійки з’являться біля закладів культури, освіти та охорони здоров’я.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua