Версія для людей із вадами зору

У Київраді вшанували хвилиною мовчання полеглих героїв Євромайдану

21 листопада 2017 року

У Київраді вшанували хвилиною мовчання полеглих героїв Євромайдану

Сьогодні у четверту річницю Революції Гідності на початку пленарного засідання Київської міської ради депутати хвилиною мовчання вшанували полеглих героїв Євромайдану.

“21 листопада 2013 року Україна почала писати нову сторінку своєї історії. Я думаю, всі ми добре пам'ятаємо які важкі часи ми пережили, і 21 листопада навіть ніхто не міг уявити якого масштабу набуде відстоювання українцями європейської мрії. Часто говорять, що є багато дат, присвячених Революції Гідності, але я думаю, що у жодну із них не буде зайвим згадати усіх тих, хто віддав своє життя і здоров’я за свободу рідної України”, - наголосив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів.

Всього, за даними Генпрокуратури, під час Революції Гідності постраждали понад 2 тисячі людей, більше сотні з них загинули.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua