Версія для людей із вадами зору

У Київському метро можуть встановити табло зворотного відліку часу до прибуття потягу

13 листопада 2018 року

У Київському метро можуть встановити табло зворотного відліку часу до прибуття потягу

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили проекту рішення «Про встановлення на станціях Київського метрополітену табло зворотного відліку часу до прибуття потягу».

Цілями та завданнями даного проекту рішення є встановлення на станціях столичної підземки табло зворотного відліку часу до прибуття потягу. Це необхідно, аби отримували належну та достовірну інформацію щодо часу очікування потягу. Практика відображення відповідної інформації на станційних табло метрополітену є загальноприйнятою у всіх країнах світу, де є метрополітен.

«Слід зауважити, що київська громада неодноразово звертала увагу влади на необхідність запровадження відповідного сервісу з інформування пасажирів метрополітену про очікуваний час прибуття потягу. Так, у 2015 році була зареєстрована відповідна електронна петиція, яка зібрала понад 10 тисяч голосів. Однак її було відхилено з мотивів відсутності належного фінансування», - зазначив співавтор проекту рішення, депутат Київради Святослав Кутняк.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації вказаної ініціативи, буде визначений після розробки проектно-кошторисної документації із встановлення на станціях Київського метрополітену табло зворотного відліку часу до прибуття потягу на виконання цього проекту рішення.

Документ мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua