Версія для людей із вадами зору

У Києві мають намір створити ландшафтний заказник «Озеро Тягле»

22 травня 2019 року

У Києві мають намір створити ландшафтний заказник «Озеро Тягле»

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування депутати погодили проект рішення, який передбачає створення ландшафтного заказника місцевого значення «Озеро Тягле».

Згідно з проектом рішення, передбачається оголосити ландшафтним заказником природну територію озера Тягле та прибережену захисну смугу навколо нього площею 137 га у Дарницькому районі Києва. Це забезпечить належні умови для збереження цінних природних комплексів рослинного та тваринного світу заплави Дніпра на лівобережжі столиці. Велику площу цієї території займають піщані луки.

«Прийняття даного рішення сприятиме оздоровленню довкілля, поліпшенню екологічного і санітарного стану, зростанню туристичного потенціалу Києва, а також розширенню рекреаційних зон для відпочинку киян та гостей столиці. Крім того, озеро Тягле має велике рекреаційне значення, оскільки знаходиться впритул до багатоповерхової забудови житлових масивів Осокорки та Позняки у Дарницькому районі», - зазначив голова постійної комісії Київради з питань містобудування Олександр Міщенко.

Документ мають розглянути на одному із пленарних засідань Київради.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua