Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві оголошено конкурс на проведення Прийому Праведників Бабиного Яру

19 серпня 2021 року, 13:39

Департамент культури КМДА оголосив мистецький конкурс на кращий культурно-мистецький проєкт з організації та проведення Прийому Праведників Бабиного Яру.

У рамках підготовки та проведення у Києві жалобних заходів, пов’язаних із 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру передбачено надання фінансової підтримки з бюджету міста. Граничний обсяг витрат становить 35 тис. грн.

Проєкти мають включати тематичні програми з розповідями про подвиги Праведників, які проявили небайдужість до долі ближнього, чуйність, готовність до самопожертви, які, ризикуючи своїм життям, захистили євреїв та військовополонених від загибелі у роки Другої світової війни.

Детальніше: https://cutt.ly/tQNf3Sf 

Заяви про участь у мистецькому конкурсі потрібно подати за встановленою формою: https://cutt.ly/2QNsKYI 

Конкурсні пропозиції на участь у мистецькому конкурсі приймаються у друкованому вигляді (у двох примірниках) до 15:30 14 вересня 2021 року за адресою: м. Київ, бульв. Т. Шевченка, 3, Департамент культури КМДА, відділ мистецтв та культурно-освітніх закладів (каб. № 308, контактний телефон (044) 279-62-92, (066) 153-93-80).

Переможця мистецького конкурсу визначать на засіданні Художньої ради з питань розгляду культурно-мистецьких проєктів при Департаменті культури, яке планується у період з 16 до 24 вересня 2021 року. Про точну дату учасникам конкурсу повідомлять додатково.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]