Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві презентували електронний каталог столичних підприємств-експортерів

26 січня 2018 року, 9:18

Електронний каталог підприємств-експортерів сприятиме пізнаваності київських виробників на міжнародних ринках. Про це повідомив директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Андрій Мельничук під час презентації продукту для дипломатичних і торгових представників зарубіжних посольств в Україні.

Він також додав, що на підтримку реального сектору економіки київська влада реалізовує міські цільові програми на підтримку розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку, в рамках заходів яких щорічно проводиться конкурс «Кращий експортер року» та виставка-презентація продукції столичних виробників «Зроблено в Києві».

Електронний каталог експортоорієнтованої продукції столичних підприємств розроблено з метою ознайомлення іноземних дипломатів із економічним потенціалом промислових підприємств Києва, а також для встановлення міцних ділових контактів між столичними та іноземними підприємцями.

«Презентація в каталозі можливостей промислових підприємств столиці може стати додатковим дієвим інструментом залучення інвестицій в економіку Києва та нарощування експортного потенціалу столичних товаровиробників», – зазначив Андрій Мельничук.

Наразі двомовна електронна версія каталогу містить інформацію про сотню промислових підприємств Києва. У планах на 2018 рік – підготовка друкованого видання та розширення бази підприємств.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]