Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві провели безоплатний тренінг із надання невідкладної допомоги тваринам, до якого долучилось більше ста містян (+фото)

15 серпня 2022 року, 16:29

Днями у тимчасовому притулку для тварин «Виставковий центр» пройшов тренінг із теми «Надання першої допомоги тваринам», до якого долучилось більше ста власників домашніх тварин і тих, хто цікавиться цією тематикою. Захід організували та провели працівники комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

«Наш колектив дуже задоволений тим, що все більше людей дізнаються про наші тренінги, що люди прагнуть якомога більше знати про належний догляд за комфортом і здоров’ям тварин. Цього разу більше сотні киян і не тільки відвідали наш захід. Наші фахівці розповіли про дії у разі кровотечі у тварини, удару струмом та інших травм, надавали персональні консультації, розповіли, за яких обставин можна надавати допомогу безпритульній тварині, щоб їй не зашкодити та убезпечити себе тощо. За можливості наші ветеринарні лікарі обстежували приведених тварин на прохання їхніх власників, давали рекомендації на основі рентгенівських знімків чи симптоматики», – сказала в. о. директорки «Київської міської лікарні ветеринарної медицини» Наталя Мазур.

За її словами, такі відкриті заходи продовжать проводити, щоб популяризувати тему правильного і турботливого ставлення до тварин.

Тренінг із надання невідкладної допомоги тваринам

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]