Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці розпочав роботу соціальний патруль, який надає допомогу особам без постійного місця проживання

01 грудня 2021 року, 14:56

Сьогодні, 1 грудня, розпочав роботу соціальний патруль, який надає допомогу особам без постійного місця проживання. Патруль працює на базі Будинку соціального піклування. Про це повідомив директор Департаменту соціальної політики КМДА Руслан Світлий.

«Робота такого соціального патруля регламентується розпорядженням Київської міської державної адміністрації. Щорічно з початком холодів ми дбаємо про людей, які з тих чи інших причин опинилися на вулиці, надаючи їм всю посильну допомогу. Зокрема, це і робота соціального патруля, який щоденно протягом найбільш холодного періоду року виїжджає у місця скупчення безхатченків, проводить серед них інформаційну роботу та надає їм теплі одяг та взуття, забезпечує гарячим харчуванням. Соціальний патруль пояснює безхатченкам, де вони можуть зігрітися, переночувати в теплі, отримати допомогу у відновленні документів тощо», – повідомив Руслан Світлий.

Соціальний патруль працює згідно з графіком, затвердженим розпорядженням КМДА № 1754 «Про організацію в місті Києві соціального патрулювання в зимовий період 2021-2022 років». Соціальне патрулювання у столиці здійснюється з 1 грудня 2021 року до 1 квітня 2022 року.

Соціальний патруль щоденно виїжджає у місця скупчення безхатченків із гарячим харчуванням, роздаючи по 200 порцій гарячих обідів. До складу соціального патруля входять соціальний працівник, водій та кухар Будинку соціального піклування. Виїзна бригада працює згідно з графіком на території залізничних вокзалів.

Графік роботи соціального патруля:

  • приміський вокзал «Дарниця» (вул. Привокзальна, 1) – із 11:00 до 11:40;
  • залізнична станція «Київ-Волинський» – із 13:10 до 13:30;
  • Центральний залізничний вокзал (вул. Старовокзальна, 7) – із 13:50 до 14:50.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]