Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві щовихідних проходять безкоштовні екскурсії «Київ незламний» (+фото)

20 червня 2022 року, 9:14

У Києві щовихідних проходять безкоштовні екскурсії «Київ незламний», присвячені історії столиці, яка пережила багато воєн, а нещодавно героїчно боронилася від російської навали. Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Київ – столиця сильних і мужніх людей. Прогулянки містом, присвячені Дню Києва, історії Києва, який витримав не одну війну та сучасне російське вторгнення в Україну, а також про людей, які допомагали йому це зробити. Щоб охопити більшу аудиторію, за окремим розкладом екскурсії також організовують англійською мовою», – сказав Микола Поворозник.

Він додав, що для безпеки учасників екскурсії на маршруті є укриття, у які можна спуститися у разі повітряної тривоги.

Екскурсія безкоштовна, однак для участі необхідно зареєструватися. Стежте за анонсами екскурсій на сторінці Управління туризму та промоцій КМДА у Facebook.

Екскурсія «Київ незламний» (Фото – Badahos)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]