Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві сьогодні і протягом вихідних переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки

10 червня 2022 року, 8:34

Синоптики попереджають, що в Києві та області сьогодні і протягом вихідних переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Синоптики попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку – загрозливе поєднання високої температури повітря та сухої погоди. У Києві та області надзвичайна пожежна небезпека спостерігатиметься до 12 червня», – поінформував Микола Поворозник.

Міська влада нагадує: продовжує діяти заборона відвідувати столичні ліси – як пішки, так і за допомогою транспортних засобів, зокрема і велосипедів. Громадяни нестимуть адміністративну відповідальність за порушення, а тим більше за розведення багаття чи підпали на території лісів. Штраф за це для громадян може сягати кілька десятків тисяч гривень. Частина лісових територій була зоною бойових дій і там можуть залишатись вибухонебезпечні предмети. Це несе ризики не лише для громадян, але й для вогнеборців у разі пожежі.

Нагадуємо також, у країні діє жорстка заборона палити сухостій, за порушення якої передбачено адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]