Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві стартував ХХХ ювілейний збір-похід «Козацькими шляхами» (+фото)

24 червня 2021 року, 11:51

У столичному парку культури та відпочинку «Перемога» відбулася урочиста церемонія старту XXХ ювілейного Всеукраїнського збору-походу волонтерських загонів та молодіжних громадських організацій «Козацькими шляхами». Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Похід «Козацькими шляхами» відбувається вже 30 років поспіль і він став частиною життя вже для кількох поколінь. І дуже символічно, що також ми святкуємо 30-у річницю Незалежності України. Цьогоріч є ті, хто вперше випробує свої можливості та силу духу і повернуться ще сильнішим. Гасло нинішнього походу – «Створюй та дивуй», тож вірю, що для кожного учасника за час таборування трапиться своє маленьке диво. Я щиро бажаю всім учасникам походу неповторних емоцій, нових друзів і досягнень нових звершень», – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що понад 500 представників скаутських організацій, волонтерських та громадських організацій візьмуть участь у ювілейному зборі-поході.

Після завершення урочистостей організована колона учасників вирушила до села Виграїв Корсунь-Шевченківського району Черкаської області, де триватиме таборування до 28 червня. Окрім киян, до заходу приєднаються представники з різних областей України, а також великі делегації із Миколаївщини та Київщини, Дніпра, Одеси та Запорізької області. Учасники проживатимуть у наметах, готуватимуть їжу на багатті, оволодіватимуть навичками самообслуговування, життя на природі та спільної діяльності.

Особливістю ювілейного збору-походу стане святкова насичена програма, розмаїття інтерактивних локацій, екстремальні випробування та унікальна атмосфера у заповідному лісі. Дівчата та хлопці отримають корисні знання з основ безпеки життєдіяльності, в’язання вузлів, розпалювання вогнища, картографії, основ медицини, самозахисту, сексуального виховання, а також зможуть проявити свої творчі здібності, поринути у вир креативу та яскравих барв. Щодня працюватимуть території екстриму, настільних ігор, знань, спорту, рекордів, творчості та музей Козацьких шляхів.

Збір-похід організовано Київським міським центром соціальних служб, ВМГО «Скаутський рух», Київським міським центром «Родинний дім» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Служби у справах дітей та сім’ї Київської міської державної адміністрації.

Старт ХХХ ювілейного збору-походу «Козацькими шляхами»

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]